OKLP-X/35-W12-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER
Блоки питания 11-SMD Module
Номер производителя:
OKLP-X/35-W12-C
Производитель:
Категория продукции:
Описание:
DC/DC CONVERTER
Состояние RoHs:
Таблицы данных:
Applications :
ITE (Commercial)
Control Features :
Current - Output (Max) :
35A
Efficiency :
94%
Features :
SCP
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
11-SMD Module
Packaging :
Tape & Reel (TR)
Part Status :
Obsolete
Power (Watts) :
Series :
Okami™ OKLP-X
Size / Dimension :
1.00" L x 0.50" W x 0.44" H (25.4mm x 12.7mm x 11.1mm)
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
13.2V
Voltage - Input (Min) :
7V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.8 ~ 3.6 V