RPMD40-2412SGW Recom Power DC/DC CONVERTER 12V 40W
Источники питания - внешние / внутренние (вне платы)
Номер производителя:
RPMD40-2412SGW
Описание:
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Current - Output (Max) :
3.33A
Efficiency :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Outputs :
1
Power (Watts) :
40W
Size / Dimension :
4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V