AQ125A101GAJME AVX Corporation CAP CER 100PF 50V 0505
Конденсаторы 0505 (1313 Metric)
Номер производителя:
AQ125A101GAJME
Описание:
CAP CER 100PF 50V 0505
Capacitance :
100pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension :
0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Thickness (Max) :
0.057" (1.45mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
50V