AQ125A102FAJME\500 AVX Corporation CAP CER 1000PF 50V 0505
Конденсаторы 0505 (1313 Metric)
Номер производителя:
AQ125A102FAJME\500
Описание:
CAP CER 1000PF 50V 0505
Capacitance :
1000pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Thickness (Max) :
0.057" (1.45mm)
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
50V